Szukasz Architekta w miejscowości Augustów?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Augustów.

Architekt Augustów
 
CUBIC Studio Architektury Joanna Wracławek-Zyskowska
Obrońców Westerplatte 1B/43
16-300 Augustów
NIP: 846-152-06-64
 
 
 
Zakład Projektowania i Obsługi Inwestycji Krystyna Polkowska
Ul. Czereśniowa 12
16-300 Augustów
NIP:8461214341
 
 
Architekt Augustów Usługi Projektowe w zakresie budownictwa Dębowski Tomasz
 
Usługi Projektowe w zakresie budownictwa Dębowski Tomasz
16-300 Augustów
ul. Białobrzegi 64
NIP 8461557354
 
 
Architekt Augustów Archeko Wojciech Rafałko
 
Archeko Pracownia Architektury - Wojciech Rafałko
ul. Obr. Westerplatte 1B/13
16-300 Augustów
NIP, 5461189386
 
 
Zakład Projektowania i obsługi inwestycji Marek Polkowski
 
Zakład Projektowania i obsługi inwestycji Marek Polkowski
ul. Czereśniowa 12
16-300, Augustów
NIP 8461132040
 
 
 Architekt Augustów Autorska Pracownia Architektury EG ART
 
Autorska Pracownia Architektury Eg Art Ewa Elżbieta Golińska
16-300 Augustów
ul. Wojska Polskiego 53/13
NIP: 8461051695
 
 
Architekt Augustów Projekt Augustów Pracownia Architektury Andrzej Chilmon
 
"Projekt Augustów" Pracownia Architektury Andrzej Chilmon
ul. Śródmieście 16 lok. 2
16-300 Augustów
NIP: 8461077720
 
 
 Architekt Augustów Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji INWEST Piotr Urbanowicz
 
Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji Inwest Piotr Urbanowicz
Tartaczna 13
16-300 Augustów
NIP: 8461043187
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.