Szukasz Architekta w miejscowości Białogard?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Białogard.

Architekt Białogard
 
EWA NIEDOŚPIAŁ PRACOWNIA PROJEKTOWA
ul. Kołobrzeska 49 lok. 10
78-200 Białogard
NIP: 6721008265
 
 
Architekt Białogard Jarosław Sajewski Autorska Pracownia
  
Autorska Pracownia Architektoniczna Jarosław Sajewski
ul. Tuwima 1
78-200 Białogard
nip 6721027185
 
  

 

"Ar-Bud" Biuro Projektowania i Nadzoru Budowlanego Inż. Andrzej Romejko
ul. Wojska Polskiego 13 lok. 11
78-200 Białogard
NIP: 6721566657

 

Architekt Białogard
 
Biuro projektowe PIEKARSKI 
Wiśniowa
78-200 Białogard
NIP: 
 
 
 Architekt Białogard
 
Usługowy Zakład Projektowania i Nadzoru Budowlanego Kuklinowski Eugeniusz
Ludowa 5
78-200 Białogard
NIP: 6721160978
 
 
Architekt Białogard AS-TECHNIKA ANDRZEJ SAJEWSKI
 
As-Technika Andrzej Sajewski
ul. Gdyńska 19 lok. 1
78-200 Białogard
NIP: 6721367656
 
 
Architekt Białogard Pro-Artpablo Przydanek Paweł
 
Pro-Artpablo Przydanek Paweł
Kościernica 50A
78-200 Kościernica
nip 7772424293
 
 
 Architekt Białogard Zakład Projektowania i Nadzoru Budowlanego Derewicz Waldemar
 
Zakład Projektowania i Nadzoru Budowlanego Derewicz Waldemar
78-200 Czarnowęsy
Czarnowęsy 27B
NIP 6721048448
 
 
Architekt Białogard
  
Krupa Jacek Usługi Projektowo-Budowlane
ul. Zwycięstwa 46 /15
78-200 Białogard
NIP 6721340166
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.