WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szukasz Architekta w miejscowości Bielawa?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Bielawa.

Architekt Bielawa
 
Vened Firma Projektowo-Budowlana Piotr Józefczyk
ul. Wojska Polskiego 34a
58-260 Bielawa
NIP 887-12-11-419
 
 
Architekt Bielawa ARCHI STREFA STUDIO PROJEKTOWE
 
ARCHI STREFA STUDIO PROJEKTOWE
Piastowska 19c
58-260 Bielawa
NIP 851-310-11-18
 
Architekt Bielawa ES. PRACOWNIA PROJEKTOWA SZUMNA E.
 
Es. Pracownia Projektowa. Szumna e.
Os. Xxv -Lecia Prl 33 Lok. 25
58-260 Bielawa
NIP: 8821125557
 
 
Architekt Bielawa SEHN-WÓJCIK I., mgr inż., arch. PROJEKTOWANIE I DORADZTWO TECHNICZNE
 
 Sehn-Wójcik I., mgr inż., arch. Projektowanie i doradztwo techniczne
Przeskok 10
58-260 Bielawa
NIP: brak 
 
Usługi Projektowo-Techniczne w Budownictwie Janusz Bugaj
 
Usługi Projektowo-Techniczne w Budownictwie Janusz Bugaj
Ul. Tuwima 2
58-260 Bielawa
NIP: 8821480979
 
 
Architekt Bielawa AIR.CHITEKCI GRUPA PROJEKTOWA GALWIACZEK AGNIESZKA
 
Air Chitekci. Grupa projektowa. Gałwiaczek A.
os. XXV-lecia 37 lok. 35
58-260 Bielawa
NIP: 8821837039
 
 
Usługi Projektowo-Techniczne w Budownictwie Bugaj Włodzimierz
 
Usługi Projektowo-Techniczne w Budownictwie Bugaj Włodzimierz
ul. Tuwima 2
58-260 Bielawa
NIP 8821000732
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.