Szukasz Architekta w miejscowości Biłgoraj?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Biłgoraj.

Architekt Biłgoraj inż. bud. Robert Adamek USŁUGI PROJEKTOWE
 
Usługi Projektowe I Nadzory Budowlane Robert Adamek
ul. Sienkiewicza 4/35
23-400 Biłgoraj
NIP: 9181752204
 
 
Architekt Biłgoraj biuro projektowe ARPOT
 
Biuro Projektowe ARPOT K Grosiak K Potocki Spółka Jawna
ul. Lubelska 7
23-400 BIŁGORAJ
NIP: 9182056493
 
 
Architekt Biłgoraj Biuro Projektowe i Geodezyjne STANIAK

Biuro Projektowe i Geodezyjne Mieczysław Staniak
ul. Sobieskiego 9
23-400 Sieniawa
NIP: 7941014305
 
 
Architekt Biłgoraj Pracownia Projektowa mgr inż. Paweł Sosiński
 
Pracownia Projektowa Biuro Usług Inwestycyjnych Paweł Sosiński
ul. "Wira" Bartoszewskiego 16
23 - 400 Biłgoraj
NIP: 918-175-32-09
 
 
Architekt Biłgoraj
 
Ek - Pracownia Projektowa Emilia Król
ul. Wiklinowa 8
23-400 Biłgoraj
NIP: 9181990932
 
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.