WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szukasz Architekta w miejscowości Bolesławiec?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Bolesławiec.

Architekt Bolesławiec BIURO ARCHITEKTONICZNO-KONSTRUKCYJNO-KOSZTORYSOWE
 
Biuro Architektoniczno-Konstrukcyjno-Kosztorysowe
ul. Jana Sobieskiego nr 11
59-700 Bolesławiec
NIP: 6121161722
 
 
Architekt Bolesławiec BIURO ARCHITEKTONICZNE BAZA Architekt Bartłomiej Zachar
 
Biuro Architektoniczne Baza Architekt Bartłomiej Zachar
ul. Kubika 13 A lok. 6
59-700 Bolesławiec
NIP: 6121664624
 
 
Architekt Bolesławiec AFORMA STUDIO PRACOWNIA PROJEKTOWA Aneta Grzeszczyk
 
Aforma Studio Pracownia Projektowa Aneta Grzeszczyk
Zabobrze 166
59-700 Bolesławiec
NIP: 7642436719
 
Architekt Bolesławiec Biuro Inżynierskie Bogumiła Bytnar
 
Biuro Inżynierskie Bogumiła Bytnar
ul. Asnyka 1
59 - 600 Lwówek Śląski
NIP 6161118885
 
 
Architekt Bolesławiec DERBY Karolina Chlastawa
 
DERBY Biuro Projektów Karolina Chlastawa
ul. Okrzei nr 7
59-700 Bolesławiec
NIP 6121643332
 
 
Architekt Bolesławiec ARCHICO PRACOWNIA PROJEKTOWA s.c
 
ARCHICO Pracownia Projektowa s.c
ul. Daszyńskiego 29 A
59-700 Bolesławiec
NIP: 616101721
 
 
Architekt Nowogrodziec Biuro Projektowe Andrzej Jonik
 
Biuro Projektowe Andrzej Jonik
ul. Kościuszki 1
59-730 Nowogrodziec
NIP 6121037790
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.