Szukasz Architekta w miejscowości Brzeg?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Brzeg.

 Architekt Brzeg Chruszczewski Łukasz Chruszczewski Pracownia Projektowa

Chruszczewski Łukasz Chruszczewski Pracownia Projektowa
49-306 Brzeg
ul. Górna 13 lok. 7
NIP 7471387054
 
 
 Architekt Brzeg
 
Przemysław Mosoń Archwiz Studio
ul. Piastowska 3 lok. 3
49-300 BRZEG
NIP: 747 178 79 25
 
 
 Architekt Brzeg
 
Korbasiewicz Pracownia Architektury
Bogunów
Konopnickiej 1a 55-020
NIP: 6342384202
 
 
 Jakub Kulesza Pracownia Architektury
 
Jakub Kulesza Pracownia Architektury
ul. M. Konopnickiej 28
49-300 Brzeg
NIP: 747-188-73-02
 
 
Architekt Olszanka KB PROJEKT Konstrukcje Budowlane
 
KB PROJEKT Konstrukcje Budowlane Artur Jania
Krzyżowice 2
49-332 Olszanka
NIP: 7471781696
 
 
Architekt Brzeg Architektoniczne Biuro Projektowe ABI-PROJECT
 
Architektoniczne Biuro Projektowe ABI-PROJECT
ul. Struga 13
49-305 Brzeg
NIP: 747-10-47-186
 
 
 Architekt Grodków
 
PROJBUD Obsługa Procesu Budowlanego Robert Sobstyl
Rynek 11/2
49-200 Grodków
NIP: 7531075069
 
 
 Architekt Brzeg AKAPIT Biuro Projektowe Pietrzak-Chojnicka Ewa
 
Akapit Biuro Projektowe Pietrzak-Chojnicka Ewa
Ul. Pierwszej Brygady 40
49-300 Brzeg
NIP: 747-10-04-509
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.