Szukasz Architekta w miejscowości Chojnice?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Chojnice.

Architekt Chojnice ARCHI-KA PRACOWNIA PROJEKTOWA mgr inż. arch. Karolina Szczepańska
 
ARCHI-ka PRACOWNIA PROJEKTOWA mgr inż. arch. Karolina Szczepańska
ul. Świętopełka 8/3
89-620 Chojnice
NIP: 555-127-69-01
 
 
Architekt Chojnice PRACOWNIA PROJEKTOWA PROJEKTOWANIE Zdzisław Kufel
Pracownia Projektowa Projektowanie i Nadzorowanie Zdzisław Kufel
ul. Sukienników 6
89-600 Chojnice
NIP: 5551155994
 
 
Architekt Chojnice ARCHISTYL PRACOWNIA PROJEKTOWA Kornelia Żywicka
 
ArchiSTYL Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Kornelia Żywicka
ul. Ceynowy 13 b / 8
89-604 CHOJNICE
NIP: 5921814059
  
Architekt Chojnice ALPI - PROJEKT Piotr Ziemiński
 
ALPI - Projekt Piotr Ziemiński
ul. Piłsudskiego 30A pok.207
89-620 Chojnice
NIP: 555-191-39-05
 
 
Architekt Chojnice PRACOWNIA PROJEKTOWA
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA
al. Brzozowa 5/2
89-600 Chojnice
NIP:
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.