Szukasz Architekta w miejscowości Czerwionka-Leszczyny?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Czerwionka-Leszczyny.

Architekt Czerwionka-Leszczyny M11 - architekci Zbigniew Mazur
 
M11 - architekci Zbigniew Mazur
ul. Jasna 11
44-238 Czerwionka-Leszczyny
NIP: 6422229544
 
 
Architekt Czerwionka-Leszczyny MW ARCHITEKCI
MW Architekci
ul. Zabrzańska 37c
44-230 Czerwionka-Leszczyny
NIP: 6423021952
 
 
Architekt Czerwionka-Leszczyny PRACOWNIA PROJEKTOWA CHEFEREN-ARCH
 
Pracownia Projektowa "CHEFEREN-ARCH"
ul. Ligonia 2
44 - 238 Leszczyny
NIP: 642-208-57-72
 
 
Architekt Czerwionka-Leszczyny CL-PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWA
 
CL-Projekt Pracownia Projektowa
3 Maja 2e/6
44-230 Czerwionka-Leszczyny
NIP: 6421466182
 
 
Architekt Czerwionka-Leszczyny USŁUGI INŻYNIERSKIE EKODI
 
Usługi Inżynierskie Ekodi Dr Inż Augustyniak Olpińska Ewa
Wolności 40a/12
44-230 Czerwionka-Leszczyny
NIP: 6421018549
  

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.