Szukasz Architekta w miejscowości Działdowo?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Działdowo.

Architekt Działdowo
 
Magdalena Szuba ARCHITEKT
ul. Hanki Sawickiej 19
13-200 Działdowo
NIP 5711309740
 
 
Architekt Działdowo
 
Pracownia Projektowa eko-Archiplan
ul. T. Kościuszki 10a
13-200 Działdowo
NIP: 5711684892
 
 
Architekt Działdowo Maria Barbara Moszczyńska Usługi Projektowe
 
Maria Barbara Moszczyńska Usługi Projektowe
Ul. Lenartowicza 7 lok. 28
13-200 Działdowo
NIP 5711095084
 
 
Architekt Działdowo MAZUREK Projekty Budowlane
 
Projekty Budowlane MAZUREK
Dąbrowszczaków 8
13-200 Działdowo
NIP 5711355303
 
 
Architekt Działdowo TMJ PROJEKT Tomasz Jerzy Kępka
 
TMJ PROJEKT Tomasz Jerzy Kępka
Stefana Żeromskiego 27
13-200 Działdowo
NIP: 5711397218
 
 
Architekt Działdowo 69 GROUP Pracownia Projektowa
 
Andrzej Wiśniewski Pracownia Projektowa 69 GROUP
Księży Dwór 67
13-200 Działdowo
NIP 5711241137
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.