Szukasz Architekta w miejscowości Dzierżoniów?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Dzierżoniów.

Architekt Dzierżoniów DOMLIDER Biuro Projektów
 
DOMLIDER
mgr inż. arch. Jadwiga Łoszak
ul. Szkolna 10/1
58-200 Dzierżoniów
NIP 8821877375
 
Architekt Dzierżoniów
 
Autorska Pracownia Architektury
Daniel Olszewski
ul. Świdnicka 2/6
58-200 Dzierżoniów
NIP: 882-124-60-77
 
Architekt Dzierżoniów DECORO
 
DECORO Izabela Sehin-Wójcik
Rynek 34/1
58-200 Dzierżoniów
NIP 8821210180
 
 
Architekt Dzierżoniów PROJEKT Ola Pelczar-Rozborska
 
PROJEKT Ola Pelczar-Rozborska
ul. Świdnicka 17B
58-200 Dzierżoniów
NIP: 8821879813
 
 
Architekt Dzierżoniów BIURO OBSŁUGI BUDOWNICTWA Kuzik Janusz
 
BIURO OBSŁUGI BUDOWNICTWA Kuzik Janusz
Rynek 36
58-200 Dzierżoniów
NIP: 8821467051
 
 
Architekt Dzierżoniów PROKOM Biuro Projektowe
 
Biuro Projektowania i Usług Technicznych PROKOM
Przesmyk 7
58-200 Dzierżoniów
NIP 8821081630
 
Architekt Dzierżoniów BIURO PROJEKTOWO HANDLOWE & IRA Irena Owczarek Grabczyńska
 
BIURO PROJEKTOWO HANDLOWE & IRA Irena Owczarek Grabczyńska
Osiedle Błękitne 23 B/18
58-200 Dzierżoniów
 
 
Architekt Dzierżoniów AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Rafal Maciejewski
 
AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Rafal Maciejewski
Tadeusza Kościuszki 3
58-200 Dzierżoniów
NIP: 882-160-82-73
  
Architekt Dzierżoniów PLUM BOOM ARCHITEKCI Piotr Buczak
 
PLUM BOOM ARCHITEKCI Piotr Buczak
Pocztowa 15/1
58-200 Dzierżoniów
NIP: 8822029287
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.