Szukasz Architekta w miejscowości Ełk?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Ełk.

Architekt Ełk TRUCHAN STUDIO Pracownia Architektury
 
TRUCHAN STUDIO
ul. Wojska Polskiego 71A
19-300 Ełk
NIP 8481646902
 
 
Architekt Ełk Nagolski Architektura i Budownictwo
 
Nagolski Architektura i Budownictwo
ul. Małeckich 2
19-300 Ełk
NIP 8481148452
 
 
Architekt Ełk
 
PRACOWNIA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH
Tomasz Paweł Gołaszewski
ul. Piwnika „Ponurego” 6/75
19-300 Ełk
NIP 8481166591
 
Architekt Ełk
 
Urszula Bartczak Biuro Projektowe
ul. Wojska Polskiego 1/4a
19-300 Ełk
NIP brak
 
 
Architekt Ełk AG PROJEKT Usługi Inżynierskie Adrian Gajda
 
AG PROJEKT  Usługi Inżynierskie Adrian Gajda
ul. Mickiewicza 8/17
12-200 Pisz
NIP 8491479251
 
 
Architekt Ełk
 
Pracownia Projektowa PLANER s.c.
Krzysztof Kilikowski, Marzenna Święcińska
ul. Nadjeziorna 1c
19-300 Ełk
NIP 8480008335
 
Architekt Ełk AASOBOL Pracownia Projektrowa
 
AASOBOL Pracownia Projektrowa s.c.
Lipińskie Małe 15
19-335 Prostki
NIP 8481656639  
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.