Szukasz Architekta w miejscowości Giżycko?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Giżycko.

Architekt Giżycko CHILIART Pracownia Architektoniczna
 
CHILIART pracownia architektoniczna
ul. Obwodowa 3
11-500 Giżycko
NIP 5862137610
 
 
Architekt Giżycko
 
Architekt Jerzy Walasek
ul. Traugutta 14C
11-500 Giżycko
NIP 8451074625
 
 
Architekt Giżycko
 
TERESA ZDANOWICZ PRACOWNIA - PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE
UL. DĄBROWSKIEGO 2 H
11-500 GIŻYCKO
NIP 8451217326
 
Architekt Giżycko
 
Dom-Ton Biuro Projektowe
Ul. Kombatantów 6/5
11-500 Giżycko
NIP brak
 
 
Architekt Giżycko  A-L-FA Pracownia Projektowa
 
Pracownia Projektowa  A-L-FA Lech Makowczenko
Aleja Lipowa 4a Gajewo
11-500 Giżycko
NIP 8451009289
 
 
Architekt Giżycko
 
JUSIS Pracownia Projektowa
ul. Mickiewicza 43
11-500 Giżycko
NIP 8451783675
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.