Szukasz Architekta w miejscowości Głogów?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Głogów.

Architekt Głogów Piotr Nalepka Architekt
 
Piotr Nalepka
ul. Końcowa 10
67-200 Głogów
NIP 6931656295
 
 
Architekt Głogów
 
AMBIT J.NOWAK & J.STRUGAŁA S.C
ul. Kotlarska 1A/3
67-200 Głogów
NIP 6932161242
 
 
Architekt Głogów
 
Biuro Projektowe Zimny Construction
Ul. Gwiaździsta 42/30
67-200 Głogów
NIP 6931934446
 
 
Architekt Głogów BIURO PROJEKTOWANIA Magdalena Błaszyk
 
BIURO PROJEKTOWANIA Kosztorysowania i Nadzoru w Budownictwie Magdalena Błaszyk
ul. Głogowska 11A
67-410 Sława
NIP 9251782890
 
Architekt Głogów PROMA - BUD Pracownia Projektowa
 
Autorska Pracownia Projektowa PROMA - BUD ADAM MORDARSKI
ul. Grodzka 4
67-200 Głogów
NIP 693-18-55-043
 
Architekt Głogów PROMA-BUD Biuro Projektowe
 
Proma-Bud Biuro Projektowe Adam Mordarski
Ul. Władysława Łokietka 9/3
67-200 Głogów
NIP 6931855043
 
 
Architekt Głogów
 
Pracownia Architektoniczna PROJEKT
ul. Starowałowa 3
67-200 Głogów
NIP 693-102-38-51
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.