Szukasz Architekta w miejscowości Gniezno?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Gniezno.

Architekt Gniezno MDS ARCHITEKCI M.Ziemba – Żółtowska
 
MDS architekci Maja Ziemba – Żółtowska
ul.Dąbrówki 29
62-200 Gniezno
NIP 7792224054
 
 
Architekt Gniezno
 
Pełeszuk Biuro Projektów
ul. 3 Maja 10
62-200 Gniezno
NIP 7841002805
 
 
Architekt Gniezno Pracownia Architektoniczna Karol Wegner
 
Pracownia Architektoniczna Karol Wegner
ul. Budowlanych 2 pok. 9
62-200 Gniezno
NIP 7842245303
 
 
Architekt Gniezno
 
D.O.M. Projektowanie i Nadzory Józef Kierzenkowski
ul. Ślusarska 26
62-200 Gniezno
NIP 7841026639
 
Architekt Gniezno OPUS Biuro Usług Projektowych
 
Biuro Usług Projektowych OPUS  Pawlicki Wojciech
ul. Mieszka I 28/7
62-200 Gniezno
NIP 784-15-20-635
 
 
Architekt Gniezno WUTOTU Architektura
 
WUTOTU architektura
Marcelina Pałuczak-Frąckowiak
Konopnickiej 1/8
62-200 Gniezno
 
 
Architekt Gniezno
 
J.M. Pracownia Projektowa Justyna Mikołajczak
ul. Wieśniacza 9
62-200 Gniezno
NIP: 7841674396
 
 
Architekt Gniezno
 
Biuro Projektowe mgr inż. Szymon Stróżniak
ul.Budowlanych 15/10
62-200 Gniezno
NIP brak
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.