Szukasz Architekta w miejscowości Goleniów?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Goleniów.

 Architekt Goleniów
 
M PROJEKT Biuro projektowe Maciej Matyjaszczyk
Sportowa 3E/2
72-100 Goleniów
NIP: 856-177-81-78
 
 
Architekt Goleniów 2PS Pracownia Projektowa SKARŻYŃSKI Łukasz Skarżyński
 
2PS Pracownia Projektowa SKARŻYŃSKI Łukasz Skarżyński
ul Maszewska 3 lok 14
72-100 Holeniów
NIP 856-14-36-584
 
 
 Architekt Goleniów Autorska Pracownia Architektoniczna PRO Karol Jurga
Autorska Pracownia Architektoniczna PRO Karol Jurga
ul. Hugona Kołłątaja 2
72-100 Goleniów
nip 8561736286
 
 
Architekci Joanna Balsewicz
 
Joanna Balsewicz Architekci
ul. Mikołaja Reja 18
72-100 Goleniów
NIP 8561684939
 
 
Architekt Goleniów VIOLET-ARCH Pracownia Projektowa
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA VIOLET-ARCH - filia w Goleniowie
ul. Nadrzeczna 1b (I piętro)
72-100 Goleniów
NIP brak
 
 Architekt Goleniów
 
Pracownia Projektowa VIOLET-ARCH
ul. Nadrzeczna 1b (I piętro)
72-100 Goleniów
NIP: 8541566237
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.