Architekt Gorzów Wielkopolski BEJNAR PROJEKTOWANIE I REALIZACJA INWESTYCJI
 
BEJNAR PROJEKTOWANIE I REALIZACJA INWESTYCJI
Orląt Lwowskich 13/2
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 5992360022
 

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Biuro Projektowe
Sikorskiego 111/310
66-400 Gorzów Wielkopolski

Główny profil działalności firmy stanowią specjalistyczne roboty budowlane (projektowe i wykonawcze) polegające na renowacji budynków istniejących, także wpisanych do Rejestru Zabytków, w zakresie konsolidacji spękanych konstrukcji, osuszania murów oraz rewitalizacji i renowacji obiektów. Posiadamy autoryzację do wykonywania robót z zastosowaniem technologii naprawy, wzmacniania i stabilizacji konstrukcji budowlanych Brutt Technologies. Wykonujemy także prace projektowe i budowlane w zakresie budynków mieszkalnych, biurowych, handlowo-usługowych, przemysłowych, magazynowych, obiektów rekreacyjnych, kulturalnych, edukacyjnych, opieki medycznej, kultu religijnego…Tani architekt w Gorzowie Wielkopolskim !!!  Zapytaj o ceny usług architektów telefonicznie lub e-mailowo.
O f e r t a
Oferujemy przygotowanie pełnobranżowych opracowań projektowych na wykonanie robót wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do realizacji inwestycji. Posiadamy szeroką praktykę w pracach projektowych i wykonawczych, także przy obiektach objętych indywidualną ochroną konserwatorską.
K a d r a
Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynierską posiadającą niezbędne uprawnienia. Posiadamy własną kadrę pracowniczą oraz współpracujemy ze stałymi zespołami doświadczonych i uprawnionych projektantów w zakresie opracowań specjalistycznych (ekspertyzy, konstrukcje budowlane, instalacje sanitarne, klimatyzacja, wentylacja, instalacje elektryczne i teletechniczne, technologia produkcji, drogi).
 
http://bejnar.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.