Szukasz Architekta w miejscowości Gostyń?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Gostyń.

 Architekt Gostyń Biuro Projektów Architektonicznych FORMAT
 
Format Biuro Projektów Architektonicznych Joanna Włodarz-Jakubowska
Ul. nad Kanią 20 Lok. 2
63-800 Gostyń
NIP 5471910632
 
 
  Pracownia Projektowa FORMAT Anna Szczepaniak-Szeszycka

Pracownia projektowa FORMAT Anna Szczepaniak-Szeszycka
Ul. Śliwińskiego 15
63-800 Gostyń
NIP: 6961307286
 
 
 Architekt Gostyń Usługi Projektowe DAGBUD
 
Usługi Projektowe "DAGBUD" Dariusz Gendera
ul. Mieszka I 3/41
63-800 Gostyń
NIP 6961073718
 
 
Architekt Gostyń Krzysztof Płatek ELGOST
 
Krzysztof Płatek "ELGOST"
ul. Poznańska 138 a
63-800 Gostyń
NIP: 8652255954
 
 
 Pracownia Projektów Budowlanych Maciej Kaźmierczak
 
Pracownia Projektów Budowlanych Maciej Kaźmierczak
63-800 Gostyń
ul. Mickiewicza 9
NIP: 6961132036
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.