Architekt Grudziądz P.P.H.U. CAD-Production
 
P.P.H.U. CAD-Production
ul. Waryńskiego 32-36
86-300 Grudziądz
NIP: 8761751356
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Śniadeckich 82/52
86-300 Grudziądz

P.P.H.U. CAD - production poleca swoje usługi. Współpraca z nami pozwoli Państwu zrealizować inwestycję związaną z budownictwem szybko i na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu zaoszczędzicie czas i pieniądze.
Specjalizujemy się w:
- Projektowanie indywidualne - wykonawstwo.
- Sprzedaż gotowych projektów.
- Adaptacje gotowych projektów budowlanych oraz kompleksową pomoc w uzyskaniu pozwolenia na
budowę.
- Projekty z branży sanitarnej i elektrycznych.
- Projekty dociepleń budynków z kolorystyką.
- Przeglądy budynków.
- Inwentaryzacje budynków.
- Plany zagospodarowania terenu.
- Nadzór budowlany.
- Kierownik budowy.
- Sporządzanie Świadectw Energetycznych oraz Audytów Energetycznych.
- Zarządzanie Nieruchomościami dla Wspólnot Mieszkaniowych oraz Przedsiębiorstw.
- Wycena nieruchomości.
Projektujemy i realizujemy obiekty na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.
Dla wygody inwestora zapewniamy pełny serwis uzgadniający i zatwierdzający dokumentacje w urzędach administracji państwowej na terenie całej Polski. Od projektu do realizacji.
 
http://www.cad-production.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.