Szukasz Architekta w miejscowości Hajnówka?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Hajnówka.

 Architekt Hajnówka

ARC DESIGN Dariusz Paszkiewicz Pracownia Architektoniczna
ul.Ryska 3 m93
Białystok 15-008
NIP: 9662098238
 
 
Architekt Hajnowka AP PROJEKTY Andrzej Patejuk
 
Ap Projekt Projekty, Kosztorysy, Nadzory Budowlane Andrzej Patejuk
ul. Torowa 33
17-200 Hajnówka
NIP: 5431789383
 
 
Architekt Hajnówka
 
Pracownia Projektowa Lebiedzińska-Łuksza Anna
ul. Cicha 8
17-200 Hajnówka
NIP: 543-12-75-342
 
 
 Architekt Hajnówka DOMWIL Projekty architektoniczne Mróz T.
 
DOMWIL Projekty architektoniczne i budowlane Mróz T.
17-200 Hajnówka,
ul. Piłsudskiego 26 lok. 21
NIP: 5431061813
 
 
 Architekt Hajnówka Wilczyński Maciej Pracownia Projektowa

Wilczyński Maciej Architekt
17-200 Hajnówka
ul. Armii Krajowej 52 lok. 2
NIP: 5431985598
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.