Szukasz Architekta w miejscowości Iława?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Iława.

 Architekt Iława PROBUD Paweł Korobczyc Projekty Budowlane
 
PROBUD Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Paweł Korobczyc
Ul. Kresowa 9
14-200 Iława
NIP: 7441253515
 
 
 Pracownia Projektowo-Budowlana Wiesław Malec
 
Pracownia Projektowo-Budowlana Wiesław Malec
ul. Kopernika 5
14-200 Iława
NIP 7441001179
 
 
 
Architekt Iława Biuro Projektowe MW PROTIM Wojciech Grudzień
 
Biuro Projektowe MW PROTIM Wojciech Grudzień
ul. Kwiatowa 4
14-200 Iława
nip 7441763216
 
 
Architekt Iława AC Pracownia Projektowa Agnieszka Chomka
 
AC Pracownia Projektowa Agnieszka Chomka
ul. Dąbrowskiego 48 /15
14-200 Iława
NIP 744-16-01-063
 
 
Architekt Iława PRACOWNIA PROJEKTOWA CONCEPT Kamil Surdykowski
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA CONCEPT Kamil Surdykowski
ul. Grunwaldzka 22a
14-260 Lubawa
NIP: 744-162-13-50
 
 
 Architekt Iława AK EVOLUTION

AK EVOLUTION Krzysztof Czapliński
ul. Owocowa 8
14-200 Iława
NIP: 7441711863
 
 
Architekt Iława PRACOWNIA PROJEKTOWA BIN Bogdan Motyliński
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA BIN Bogdan Motyliński
ul.Dąbrowskiego 46B/3a
14-200 Iława
NIP: 744-13-56-540
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.