Szukasz Architekta w miejscowości Inowrocław?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Inowrocław.

Architekt Inowrocław
 
Wojciech Bromboszcz Autorska Pracownia Projektowa Bromboszcz Architekci
Karola Marcinkowskiego 84B
88-100 Inowrocław
NIP: 6121693608
 
 
Architekt Inowrocław ARROWANA Biuro Projektowe
 
ARROWANA SP Z O O
Marcinkowo 7
88-100 Inowrocław
NIP: 5562677058
 
 
Architekt Inowrocław
 
Szyszka Agata Architekci
ul. Jesionowa 37
88-100 Inowrocław
NIP: 5562475231
 
 
 Architekt Inowrocław
 
Paweł Mrówczyński Pracownia Architektoniczna Pantelija
ul. Mickiewicza 60
88-100 Inowrocław
NIP: 5561371216
 
Architekt Inowrocław BIURO PROJEKTOWE PROJTUSZ
 
BIURO PROJEKTOWE PROJTUSZ
Jacewo 5
88-100 Inowrocław
NIP: 556-001-07-52
 
 
 Architekt Inowrocław Bałabański Zdzisław Pracownia Projektowa
 Bałabański Zdzisław, mgr inż. architekt. Pracownia projektowa
Solankowa 66 lok. 4
88-100 Inowrocław
NIP: 5561078060
 
Architekt Inowrocław PROJBUD PRACOWNIA PROJEKTOWAIA U NADZORU BUDOWLANEGO
PROJBUD PRACOWNIA PROJEKTOWAIA I NADZORU BUDOWLANEGO
ul. Poznańska 93/13
88-100 Inowrocław
NIP: 556-16-08-351
  
Architekt Inowrocław JJ STURIO STUDIO USŁUG PROJEKTOWO-BUDOWLANYCH Janusz Jakubowski
 
JJ  STUDIO USŁUG PROJEKTOWO-BUDOWLANYCH Janusz Jakubowski
Ul. STanisława Wyspiańskiego 47
88-100 Inowrocław
NIP: 556 179 40 00 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.