WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szukasz Architekta w miejscowości Jarosław?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Jarosław.

USŁUGI GEODEZYJNE PROJEKTOWANIE
 
USŁUGI GEODEZYJNE PROJEKTOWANIE
ul. Poniatowskiego 53
37-500 Jarosław
NIP:
 
 
ARGASprojekt
 
ARGASprojekt
Czarnieckiego 12
37-500 Jarosław
NIP:
 
 
P.W.BATIMENT
 
P.W. Batiment Sp. z o.o.
ul. Czarnieckiego 7
37-500 Jarosław
NIP: 792-10-02-003
 
 
Architekt Jarosław K.U.P. Projekt Jerzy Mickiewicz
 
Komputerowe Usługi Projektowe Projekt Jerzy Mickiewicz
Świętego Ducha 8
37-500 Jarosław
NIP: 7921207113
 
 
Usługi Architektoniczno-Inżynierskie Artur Pakosz
 
Artur Pakosz Usługi Architektoniczno-Inżynierskie
ul. Wąska 1
37-500 Jarosław
NIP: 7921558574
 
 
Architekt Jarosław
 
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biuro Inżynierskie JJ sp z o o
ul. Podzamcze 41 pok. 123
37-500 Jarosław
NIP: 7920003526
 
 
Architekt Jarosław
 
"Dp-Projekt" Biuro Architektoniczno-Budowlane Dorota Przytocka
os. Kopernika 1 lok. 22
37-500 Jarosław
NIP: 7922281181
 
 
Architekt Jarosław
 
Beata Pajda Biuro Inżynierskie KP
os. Piłsudskiego 22 lok. 16
37-500 Jarosław
NIP: 7921373544
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.