Szukasz Architekta w miejscowości Jawor?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Jawor.

Architekt Jawor
 
Omni Tech Pracownia Projektowa Przemysław Greniuch
ul. Piastowska 8 lok. 5
59-400 Jawor
NIP: 6951408666
 
 
Architekt Jawor Artur Płaza Pracownia Projektowa
 
Pracownia Projektowa - Artur Płaza
ul. Wojciecha Korfantego 2c lok. 9
59-400 Jawor
NIP: 6951408382
 
 
 Architekt Jawor
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA Magdaleny Maciejowskiej-Magas; MOTEL LEGNICKI s.c. Edyta Kowalska, Magdalena Maciejowska-Magas
ul. Leopolda Staffa 8
59-400 Jawor
NIP: 6951420880
Architekt Jawor PRO EFEKT Irena Janiczek Biuro Projektowe
 
Pro Efekt Irena Janiczek
ul. Stanisława Moniuszki 7 lok. 11
59-400 Jawor
NIP: 6951009015
 
 
Architekt Jawor
 
PW Budex Feliński Józef
ul. Morcinka 7
59-400 Jawor
NIP: 9130005644
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.