Szukasz Architekta w miejscowości Józefów?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Józefów.

Architekt Józefów
 
1. JM STUDIO Pracownia Projektowa Architektury i Konstrukcji 2. JMSTUDIO s.c.
ul. Graniczna 13
05-410 Józefów
NIP: 5321005707
JM Studio to Pracownia tworzącą głównie projekty indywidualne. Jednocześnie projektujemy, i sprzedajemy gotowe projekty jednorodzinnych domów mieszkalnych. 
Architekt Józefów AP Plus Agnieszka Polecka Biuro Projektowe
 
AP Plus Agnieszka Polecka
ul. Kopernika 13/25
05-420 Józefów
NIP: 5321147057
AP Plus Agnieszka Polecka od 2001r posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń umożliwiające pełnienie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. 
Architekt Józefów NEHRING Projekty Biuro Architektoniczne
 
PROJEKTY
ul. Dobra 48
05 – 410 Józefów
NIP: 6782147908
Specjalizujemy się w projektowaniu domów jednorodzinnych, niewielkich budynków komercyjnych, w przebudowach, adaptacjach oraz w projektowaniu wnętrz. 
Architekt Józefów
 
Marcin Kuliński Modest House
ul. Lipowa 6
05-420 Józefów
NIP: 5222566532
 
 
Architekt Józefów
 
Pracownia Projektowa „Wat-69” Architekt Bogdan Kula
ul. Świderska 10 b lok. 5
05-420 Józefów
NIP: 7161786239
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.