Szukasz Architekta w miejscowości Kędzierzyn-Koźle?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Kędzierzyn-Koźle.

Architekt Kędzierzyn-Koźle RCM PROJEKT
 
RCM PROJEKT Robert Czarnecki
ul. Piotra Skargi 29
47-224 Kędzierzyn-Koźle
NIP 7491793047
 
 
Architekt Kędzierzyn-Koźle
 
Usługi Projektowe Krystyna Król
ul. Pamięci Sybiraków 17 /II
47-200 Kędzierzyn-Koźle
NIP 7491288349
 
 
Architekt Kędzierzyn-Koźle EWA KRUPA Pracownia Projektowa
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA EWA KRUPA
ul. Grunwaldzka 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle
NIP 7491005682
 
 
Architekt Kędzierzyn-Koźle WAK Edyta Gisman
 
WAK Pracownia Projektowa. mgr Edyta Gisman
Architekt
Marii Konopnickiej 8
47-224 Kędzierzyn-Koźle
NIP 7491032064
 
 Architekt Kędzierzyn-Koźle
Pracownia usług Projektowych i Wykonawstwa
STUDIO A3 Arkadiusz Książak
ul. Wolności 6-7
47-220 Kędzierzyn-Koźle
NIP: 749-12-40-489
 
 
Architekt Kędzierzyn-Koźle ALKON Aleksander Kamiński
 
ALKON biuro projektów, nadzoru i doradztwa budowlanego Aleksander Kamiński
Architekt
Józefa Wieczorka 4A
Kędzierzyn-Koźle
NIP 7491876307
 Architekt Kędzierzyn-Koźle

MODUŁ Pracownia Architektoniczna Jurkowski Tomasz
47-224 Kędzierzyn-Koźle
ul. gen. Bema 2e lok. 9
NIP: 7491893613
 
 
Architekt Kędzierzyn-Koźle
 
Zakład Usług Inwestycyjnych DIM Spółka z o.o.
47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Limanowskiego 1
NIP 749-00-03-706
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.