Architekt Kielce TERA GROUP Pracownia Architektoniczna
TERA GROUP Pracownia Architektoniczna SP.Z O.O.
ul. Kozia 2/2
25-514 Kielce
NIP: 9591950317
Doświadczenie zdobyte przez naszą firmę przy realizacji wielu różnorodnych projektów, pozwala nam zapewnić pełen profesjonalizm świadczonych przez nas usług.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Oferta
TERA GROUP Pracownia Architektoniczna istnieje od 2010 roku.
Założycielami biura oraz jego współtwórcami są architekci:
Paulina Bogdał-Śmierzyńska nr upr. 138/SWOKK/2011.
Konrad Śmierzyński nr upr. 136/SWOKK/2011.
W pracy projektowej kierujemy się zaspokajaniem potrzeb projektowych klienta, zachowując jednocześnie najwyższy standard architektury. Uczestniczymy w różnorodnych konkursach, zarówno ogólnopolskich, jak i europejskich. Posiadamy grono zaufanych klientów, którymi są zarówno znaczące firmy, jak i indywidualni inwestorzy.
Tera Group sp. z o.o to firma w pełni skomputeryzowana oraz wyposażona w najnowsze, w pełni legalne oprogramowanie niezbędne do wytwarzania dokumentacji projektowej na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to architekci, inżynierowie budowlani, absolwenci planowania przestrzennego i graficy, co zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę projektową biura.
 
883 939 139

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.