Szukasz Architekta w miejscowości Knurów?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Knurów.

Architekt Knurów DABO Bogdan Szewczyk Usługi Projektowe
 
Knurów firma projektowo-budowlana DABO Bogdan Szewczyk
ul. Niepodległości 65
44-190 Knurów
NIP 6422756226
 
Architekt Knurów
 
MIPLAN s.c.
ul. Stawowa 4
44-195 Knurów
NIP 9691551396
 
 
Architekt Knurów Biuro Projektów PI - Michał Szafarz
 
Biuro Projektów PI - Michał Szafarz
ul. Henryka Sienkiewicza 29
44-190 Knurów
NIP 9691310787
 
 
Architekt Knurów Arch+ Pracownia Projektowa Marek Powiecka
 
Arch+ Pracownia Projektowa Marek Powiecka
ul. Leśna 15
44-195 Knurów
NIP 9690972486
 
 
Architekt Chudów  
KURPAS PROJEKT Usługi Projektowo-Budowlane
Eugeniusz Kurpas
Ul. Osiedle 6
44-177 Chudów
NIP: 631-102-85-35
 
 
Architekt Knurów
 
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domur Józef Szuścik
ul. Niepodległości 90
44 - 190 Knurów
NIP 6310001356
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.