Szukasz Architekta w miejscowości Końskie?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Końskie.

Architekt Końskie BAZA PRACOWNIA PROJEKTOWA Henryk Kos
"Baza" Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Pracownia Projektowa Henryk Kos
Ul. 16 Stycznia 1 D
26-200 Końskie
NIP: 6580200835
 
 
Architekt Końskie BIURO PROJEKTÓW Dariusz Boroń
 
BIURO PROJEKTÓW Dariusz Boroń
ul. Lipowa 13
26-200 Końskie Końskie
NIP: 6581049984
 
 
Architekt Końskie PPUH NOWY DOM
 
PPUH NOWY DOM
ul. Kazanowska 18
26-200 Końskie
NIP: 6581318326
 
 
Architekt Końskie M-DOM PROJEKTY BUDOWLANE Pawlikowski Michał
 
M-DOM PROJEKTY BUDOWLANE Pawlikowski Michał
Piłsudskiego 32
26-200 Końskie
NIP :6581876345
  
Architekt Końskie P.P.U.H. PROJEKT Adam Śliwiński
 
P.P.U.H. PROJEKT Adam Śliwiński
1 Go Maja 6
26-200 Końskie
NIP: 6581671040
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.