Szukasz Architekta w miejscowości Kościan?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Kościan.

 Architekt Kościan
 
Pracownia Projektowa Wojciech Szymanowski
Os. Nad Łąkami 14
64-000 Kościan
NIP 698-167-04-52
 
 
Architekt Kościan abPROJEKT Aleksandra Bartkowiak – Łakoma
  
abPROJEKT Aleksandra Bartkowiak – Łakoma
ul. Wielichowska 64/5
64-000 Kościan
NIP: 6981771851
 
 
 Architekt Kościan AGRAFA
 
Agrafa Architekci
ul. Zacisze 11
64-000 Kościan
NIP: 698-00-06-545
 
 
 Architekt Kościan Tomasz Krajewski Pracownia Projektowa ATRIUM
 
Tomasz Krajewski Pracownia Projektowa ATRIUM
Ul. Młyńska 2b/1
64-000 Kościan
NIP: 6980008900
 
 
Architekt Kościan COMPLEX PROJEKT SC
 
COMPLEX PROJEKT SC Izabela Wrześniewska Halina Marcinkowska Kościan
ul. Marcinkowskiego 2a/1
64-000 Kościan
NIP: 6981004301
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.