Szukasz Architekta w miejscowości Kraśnik?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Kraśnik.

Architekt Kraśnik ARAMESA Jacek Mazur Biuro Projektowe
 
Biuro Projektowe Aramesa Jacek Mazur
ul. Krasickiego 4 lok. 16
23-210 Kraśnik
NIP 7151508705
 
 
Architekt Kraśnik
 
Ppa Pracownia Architektoniczna Robert Rudnicki
ul. Rumiankowa 6 b lok. 9
23-200 Kraśnik
NIP 7151010483
 
 
Architekt Kraśnik TAAG Projekt Agnieszka Taradyś
 
TAAG Projekt Agnieszka Taradyś
ul. Klonowa 17/35
23-210 Kraśnik
NIP 7151667007
 
 
Architekt Kraśnik Usługi Projektowe  inż. Jan Matysek
 
Usługi Projektowo-Kosztorysowe inż. Jan Matysek
ul. Spółdzielcza 4
23-200 Kraśnik
NIP 7151012097
 
 Architekt Kraśnik
 
Biuro Obsługi Inwestycji "PRO-INWEST" Krzysztof Michno
23-200 Kraśnik
ul. Lubelska 115 (III piętro, lokal 301)
NIP: 7151230776
 
 
Architekt Kraśnik Siedlecki Pracownia Architektoniczna
 
Siedlecki. Pracownia architektoniczno - urbanistyczna
al. Niepodległości 52 lok. 8
23-210 Kraśnik
NIP 7151490678
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.