Szukasz Architekta w miejscowości Kutno?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Kutno.

Architekt Kutno MAGBUD Pracownia Projektowa Bogdan Krawczyk
 
Pracownia Projektowo-Usługowa MAGBUD
Bogdan Krawczyk
ul. G. Narutowicza 8
99-300 Kutno
NIP 7750024505
 
Architekt Kutno
 
PRACOWNIA PROJEKTOWANIA ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANEGO KARO PIOTR AMBROZIEWICZ
ul. Wiosenna 2
99-300 Kutno
NIP 7751118160
Architekt Kutno  J & B PROJEKT Pracownia Projektowa
 
F.P.H.U. J & B PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA
ul. Wilcza 3C
99-300 Kutno
NIP 7751143985
Architekt Kutno  PLANBUD Pracownia Projektowo-Usługowa
 
PLANBUD Pracownia Projektowo-Usługowa arch. Małgorzata Kujawa
ul. Jagiełły 1/21
99-300 Kutno
NIP 7751011976
 
Architekt Łęczyca  
Architektoniczna Pracownia Projektowa
BA+A Arkadiusz Bojanowski
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 32
Łęczyca 99-100
NIP: 8982073877
 
 
Architekt Kutno
 
PROTECH USŁUGI PROJEKTOWO KOSZTORYSOWE
ul. Staszica 25/15
99-300 Kutno
NIP 7742761933
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.