WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szukasz Architekta w miejscowości Łomża?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Łomża.

Architekt Łomża ABP ARCHITEKCI Biuro Projektowe
 
ABP ARCHITEKCI
ul. Długa 15/3
18-400 Łomża
NIP 7181237375
 
 
Architekt Łomża
 
BIURO PROJEKTOWE ARKON
Al. Legionów 12
18 - 400 Łomża
NIP 7181701306
 
 
Architekt Łomża A3D Architekci Biuro Projektowe
 
A3D Architekci
ul. Mickiewicza 61
18-400 Łomża
NIP 7181799392
 
 
Architekt Łomża Pracownia Projektowa Adam Wszeborowski
 
Autorska Pracownia Projektowa Adam Wszeborowski
ul.Senatorska 8
18-400 Łomża
NIP 7181958206
 
Biuro projektowe
 
Biuro projektowe INWEST-PROJEKT Krzysztof Święcki
ul. Włókiennicza 3
18-400 Łomża
NIP: 7231107581
 
 
Architekt Łomża
 
Pracownia Architektury Anna Korowicka-Ciborowska
al. marsz. Piłsudskiego 58 2
18-400 Łomża
NIP 7181230350
 
Architekt Łomża Zespol Uslug Projektowych KOP Tadeusz Kopanczyk
 
Zespol Uslug Projektowych KOP Tadeusz Kopanczyk
ul. Stary Rynek 6
18-400 Łomża
NIP: 718-12-46-196
 
 
Architekt Łomża Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe Miśkiewicz Karol
 
Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe Miśkiewicz Karol
ul. Nowogrodzka 101
18-400 Łomża
NIP: 7181901502
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.