Szukasz Architekta w miejscowości Lubań?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Lubań.

Architekt Lubań AJD PROJEKT BIURO PROJEKTOWE
 
AJD PROJEKT BIURO PROJEKTOWE
ul. Młynarska 4
59-800 Lubań
NIP 613-104-78-73
 
 
Architekt Lubań STUDIO 4A PRACOWNIA ARCHITEKTURY
 
STUDIO 4A PRACOWNIA ARCHITEKTURY
Ul. Mickiewicza 9
59-800 Lubań
NIP: 613-121-74-30
 
 
Architekt Lubań ATA MIROSŁAW SOCZYŃSKI BIURO PROJEKTOWE
 
Ata. Soczyński M.
Cmentarna 1
59-800 Lubań
NIP: 6131032653
 
 
Architekt Lubań PRZEDSIĘBIORSTWO TWÓJ DOM
 
PRZEDSIĘBIORSTWO TWÓJ DOM BIURO ARCHITEKTONICZNO KONSTRUKCYJNO PROJEKTOWE
ul. Lwówecka 30 l. 4
59-800 Lubań
NIP: 613-11-70-668

Architekt Lubań PRO-INWEST Emil Janikowski
 
PRO-INWEST Emil Janikowski
Bracka 7
59-800 Lubań
NIP: 6131419323
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.