Szukasz Architekta w miejscowości Lubliniec?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Lubliniec.

Architekt Lubliniec MPOINT
 
MPOINT Architektura Marcin Cyroń
ul. Oleska 85
42-700 Lubliniec
NIP: 575-170-60-68
 
 
 Architekt Lubliniec Lublinieckie Biuro Projektowe Marek Dłubała
 
Lublinieckie Biuro Projektowe Marek Dłubała
ul. Pusta 11
42-700 Lubliniec
NIP 575-141-09-94
 
 
Gotowe Projekty, Nadzór budowlany, Projektowanie Grzegorz Pietrek
 
Gotowe Projekty, Nadzór budowlany, Projektowanie Grzegorz Pietrek
ul. Sobieskiego 21
42-660 Kalety
NIP :575-00-03-896
 
 EPRO Pracownia Projektowa mgr inż. Janusz Gruca
ul. Partyzantów 9
Lubliniec 42-700
NIP: 5751468551

 

 
MARIOPROJEKT BIURO-PROJEKTOWE Mariusz Daniel
Jerzego Kwiecińskiego 5
20-453 Lublin
NIP: 7122332439
 
Architekt Lubliniec Marzena Sieradzka ARCHICREO Pracownia Projektowa

Marzena Sieradzka ARCHICREO Pracownia Projektowa
42-700 Lubliniec
ul. Jaworowa 7
NIP 575-17-95-215
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.