Szukasz Architekta w miejscowości Malbork?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Malbork.

Architekt Malbork
 
Artmachine Sp. z o.o
ul. Chrobrego 6
82-200 Malbork
NIP. 9570941365
 
 
Architekt Malbork ARQITEKA
 
ARQITEKA Biuro Projektowe Tomasz Kulik
ul. Słupecka 23
82-200 Malbork
NIP: 579-21-30-814
 
 
 Architekt Malbork WU ARCHITEKTURA Pracownia Autorska Jakub Ułas
 
"Wu Architektura" Pracownia Autorska Jakub Ułas
ul. Adama Mickiewicza 67
82-200 Malbork
NIP: 579-22-37-788
 
 
 Architekt Malbork Pracownia Prjektowa PADAVONA Anna Jamróz
 
Pracownia Prjektowa PADAVONA Anna Jamróz
ul. Andrzeja Struga 28
Malbork 82-200
NIP: 5792251713
 
 
Architekt Malbork Firma PROJ-TOP Leszek Weidlich
 
Firma Projektowo-Budowlana "PROJ-TOP" Leszek Weidlich
Malbork 82-200
ul. Młodych 48
NIP 579-104-80-74
 
 
Architekt Malbork

Architektura Planowanie Inwestycje Lemka Dariusz
82-200 Malbork
Stare Miasto 26/2
NIP: 579-17-82-147
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.