Szukasz Architekta w miejscowości Ostróda?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Ostróda.

Architekt Ostróda Mariusz Jasiński Usługi Projektowe
 
USŁUGI PROJEKTOWE Mariusz Jasiński
ul. Chopina 2/1
14-100 Ostróda
NIP 5811167831
 
 
Architekt Ostróda
 
Biuro Projektowe ARCHI-B s.c.
Beata i Wiesław Kruk
ul. Szmaragdowa 8, Wałdowo
14-100 Ostróda
NIP 7412063812
 
Architekt Ostróda PIN Wygonowski Andrzej Usługi Projektowe
 
PiN Projektowanie Andrzej Wygonowski
Wyspiańskiego 44
14-100 Ostróda
NIP 7411020166
 
 
Architekt Ostróda
 
Anna Godlewska 3 Kobietki
ul. Kościuszki 6 lok. 2
14-100 Ostróda
NIP 8792415748
 
 
Architekt Ostróda AK-PRO Konopka Andrzej Usługi Projektowe
 
Konopka Andrzej Usługi Projektowe Nadzór Robót Budowlanych AK-PRO
ul. Zamkowa 2 lok. 38
14-100 Ostróda
NIP 7410011277
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.