Szukasz Architekta w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski.

Architekt Ostrowiec Świętokrzyski Atelier58 Pracownia
 
Atelier58 Pracownia Projektowa
ul. Sandomierska 58
27-400 Ostrowiec Św.
NIP 6612103898
 
 
Architekt Ostrowiec Świętokrzyski Andrzej i Beata Papierz
 
Pracownia projektowa Architekt s.c.
ANDRZEJ PAPIERZ BEATA PAPIERZ
ul.Polna 9B
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP 6611989701
 
Architekt Ostrowiec Świętokrzyski ARCHIDO  Damian Oraniec
 
ARCHIDO Pracownia Architektoniczna Damian Oraniec
ul. Waryńskiego 45 A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP 6612045988
 
Architekt Ostrowiec Świętokrzyski
 
ANBUD Anna Dudek
ul. Sandomierska 55 lok. 2
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP 6611495809
 
 
Architekt Ostrowiec Świętokrzyski CAD-PROJEKT
 
CAD-PROJEKT Usługi Projektowe & Budowlane
Inż. Andrzej Kowalski
ul. Jasna 61 lok. 9
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP 6611130048
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.