Szukasz Architekta w miejscowości Ozorków?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Ozorków.

ARCHITEKT Parzęcze Anna Łuczak-Borsiak
 
ARCHITEKT Anna Łuczak-Borsiak
ul. Konstantki 17
95-045 Parzęczew
NIP: 7321722344
 
 
Architekt Ozorków ARCHITEKT Kuźmiński Mariusz
 
Architekt Kuzański Mariusz
Listopadowa 9a
Lok.101
95-035 Ozorków
NIP: 7321320918
 
 
Architekt Ozorków AMW Architekci Agnieszka Wichlińska
 
AMW Architekci Agnieszka Wichlińska
Sikorskiego 27/3
95-035 Ozorków
NIP: 7731099235
 
 
Architekt Ozorków PRACOWNIA USŁUG PROJEKTOWYCH Anna Wydrzyńska
 
Pracownia Usług Projektowych Anna Wydrzyńska
Wyszyńskiego 4
95-035 Ozorków
NIP: 7321047061
 
 
Architekt Ozorków PRZEDSIĘBIORSTWO BUDEN-PROJEKT
 
Przedsiębiorstwo Budem-Projekt
ul. Staszica 7/6
95-035 Ozorków
NIP: 732-132-76-59
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.