WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szukasz Architekta w miejscowości Pabianice?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Pabianice.

Architekt Pabianice  BIURO PROJEKTÓW MICHAŁ KOWALSKI
 
ARCHITEKT KOWALSKI BIURO PROJEKTÓW MICHAŁ KOWALSKI
UL. POŁUDNIOWA 1 LOK.22
95-200 PABIANICE
NIP: 7311959346
 
 
Architekt Pabianice EMIEM PROJECT Biuro Projektowe
 
"EMIEM PROJECT" Sp. z o.o.
ul. Dobra 32
95-054 Ksawerów
NIP: 731-204-60-27
 
 
Architekt Pabianice BDB PROJEKT PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA
 
BDB PROJEKT PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Łukasz Drewniak
95-200 Pabianice
Górka Pabianicka 54
NIP: 7311820364
  
Architekt Pabianice FORMEDESIGN PRACOWNIA ARCHITEKTURY
 
FORMEDESIGN PRACOWNIA ARCHITEKTURY
ul. Powstańców Warszawy 17 nr lok. 21
95-200 Pabianice
NIP: 7272311930
 
 
Architekt Pabianice
 
Biuro Architektoniczne MB2
ul. Grobelna 7lokal 306
95-200 Pabianice
NIP: 7311848196
 
 
 
Le 2 WORKSHOP
ul. Zielona 8
95-200 Pabianice
NIP: 7311932117
 
 
Architekt Pabianice ARCHIDOTUM Biuro Projektowe
 
ARCHIDOTUM Biuro Projektowe Jakub Walczak
ul. Kilińskiego 33 lok. 7  
95-200 Pabianice
NIP 7311886877
 
 
Architekt Pabianice AVILLA Pracownia architektoniczna
 
Pracownia architektoniczna AVILLA Anna Niedzielska
ul. Bracka 62/64
95-200 Pabianice
NIP 7310008330
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.