Szukasz Architekta w miejscowości Piekary Śląskie?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Piekary Śląskie.

Architekt Piekary Śląskie ARCH3D Zakład Architektury
 
Arch3D Zakład Architektury
ul. Jaworowa 24
41-940 Piekary Śląskie
NIP 6482051311
 
 
Architekt Piekary Śląskie
 
ARTEDIS Architektoniczna Pracownia Projektowa
ul. Jana Lortza 80
41-940 Piekary Śląskie
NIP 6342343255
 
 
Architekt Piekary Śląskie CONCEPTGROUP Biuro Projektowe
 
Conceptgroup
Adama Didura 4
41-940 Piekary Śląskie
NIP 4980227417
 
 
Architekt Piekary Śląskie PROJEKT GRUPA Sławomir Kostur
 
Projekt Grupa Sławomir Kostur
ul. Wyzwolenia 74
41-940 Piekary Śląskie
NIP 6451049477
 
 
Architekt Piekary Śląskie DEKORELLA Pracownia Projektowa
 
DEKORELLA
ul. Cicha 40/I/3
41-943 Piekary Śląskie
NIP 4980171912
 
 
Architekt Piekary Śląskie
 
Biuro Projektowe Martyna Krawczyk
ul. ks. Rychla 2
41-948 Piekary Śląskie
NIP brak
 
 
Architekt Piekary Śląskie
 
PR ARCHITECTS Sp. z o.o. PALA & RODEK
ul. Kalwaryjska 27
41-940 Piekary Śląskie
NIP 4980263011
 
 
Architekt Piekary Śląskie
 
Pracownia Projektowa B.M.P. Białas Architekci
ul. Żwirki 15.
Piekary Śląskie
NIP brak
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.