KOSTKA & KURKA ARCHITEKCI
KOSTKA & KURKA ARCHITEKCI
Wojska Polskiego 45
60-624 Poznań
Pracownia Projektowa KOSTKA & KURKA wykonuje projekty w zakresie architektury: mieszkaniowej, użyteczności publicznej, budynki przemysłowe i specjalistyczne o bogatym wyposażeniu technologicznym. Współpracujemy z szerokim gronem specjalistów branżowych.
 
656 77 51
656 77 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://kostka-kurka.pl/

Dane do faktury
Kostka & Kurka-Architekci
ul.Wojska Polskiego 45
60-624 Poznań
NIP 778 13 93 155


Oferujemy opracowanie projektów od fazy wstępnej poprzez projekty budowlane i wykonawcze do nadzoru autorskiego i odbioru końcowego. Zajmujemy się również projekowaniem wnętrz, mebli, modernizacją i rewaloryzacją obiektów, kosztorysowaniem oraz wizualizacją komputerową.

 
NIP 778 13 93 155

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

W odniesieniu do przeprowadzonej w pracy architekt Poznań, zostały sformułowane trzy hipotezy badawcze. Według pierwszej hipotezy można przypuszczać, że rozwój rynku projektów domu przyczynił się do dywersyfikacji alokacji architektury w Polsce.

Rozwój rynku projektów wynika z faktu wzrostu oszczędności gospodarstw domowych w Polsce.

Druga hipoteza uwzględnia wpływ zmian instytucjonalnych i prawnych mających miejsce w Polsce w okresie transformacji architekt Poznań:

Transformacja systemowa i związana z tym liberalizacja powinny znaleźć odzwierciedlenie w rozwoju architektury w Poznaniu, jak również w znaczący sposób zmieniła  strukturę oszczędności gospodarstw domowych po roku 1990.

W związku z faktem, iż proces projektowania domu przez gospodarstwa domowe i związana z nim zmiana struktury oszczędności na przestrzeni ostatnich 20 lat,  wymaga dłuższego okresu niż przyjęto w badaniu, stąd trzecią hipotezę sformułowano w następujący sposób:

Zmiany w strukturze oszczędności gospodarstw domowych i alokacja oszczędności w fundusze inwestycyjne w Polsce, powinny kształtować się w proporcjach charakterystycznych dla krajów rozwiniętych.

Istotnym architekt Poznań będzie również określenie tempa konwergencji Polskiej struktury oszczędności gospodarstw domowych do projektów domu. Za pomocą odpowiednich metod badawczych ,autor podejmie także próbę określenia roku w którym struktura oszczędności polskich gospodarstw domowych wyglądać będzie jak struktura dzisiejszych krajów rozwiniętych.

Architekt Poznań uwzględnia wpływ zmian instytucjonalnych i prawnych mających miejsce w Polsce w okresie transformacji: Transformacja systemowa i związana z tym liberalizacja powinny znaleźć odzwierciedlenie w rozwoju ryku funduszy inwestycyjnych w Polsce, jak również w znaczący sposób zmieniła  strukturę oszczędności gospodarstw domowych po roku 1990.

W związku z faktem, iż proces akumulacji architekt poznań przez gospodarstwa domowe i związana z nim zmiana struktury oszczędności na przestrzeni ostatnich 20 lat,  wymaga dłuższego okresu niż przyjęto w badaniu, stąd trzecią hipotezę sformułowano w następujący sposób:

Zmiany w strukturze oszczędności gospodarstw domowych i alokacja oszczędności w fundusze inwestycyjne w Polsce, powinny kształtować się w przyszłości w proporcjach charakterystycznych dla krajów rozwiniętych.