Szukasz Architekta w miejscowości Pruszcz Gdański?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Pruszcz Gdański.

Architekt Pruszcz Gdański
 
EMER ARCHITEKCI Maria Radzimierska
ul. Piastowska 51/H4
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 9562169878
 
 
Architekt Pruszcz Gdański PROMO Zbigniew Jezierski
 
Zbigniew Jezierski "Promo"
ul. Mikołaja Kopernika 31
83-032 Pszczółki
NIP: 5931481731
 
 
Architekt Pruszcz Gdański
 
Pracownia Architektoniczna Kreska Sp. z o.o.
ul. Wita Stwosza 9A
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 6040173135
 
 
Architekt Pruszcz Gdański
 
Epoca - Pracownia Projektowa Krzysztof Galewski
Aleja Ks. Józefa Waląga 1 lok. 2B
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 9570411377
 
 
Architekt Pszczółki PRACOWNIA USŁUG PROJEKTOWYCH FORMAT
 
PRACOWNIA USŁUG PROJEKTOWYCH FORMAT
ul. Ogrodowa 10a
83-000 Pszczółki
NIP: 593-20-56-800
 
 
Architekt Pruszcz Gdański KODEM Usługi Projektowe
 
Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych KODEM Sp. z o. o.
ul. Ks. Józefa Waląga 1/1E
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 5930100520
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.