Szukasz Architekta w miejscowości Puławy?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Puławy.

Architekt Puławy
 
FRONTA Pracownia Architektoniczna
ul. 6 Sierpnia 1/12
24-100 Puławy
NIP: 7151590641
 
 
Architekt Puławy EXIGO Pracownia Architektoniczna
 
Marek Kozieł Pracownia Architektoniczna EXIGO
ul. Kołłątaja 26,
24-100 Puławy
NIP: 7162512751
 
 
Architekt Puławy
 
WSP. Pracownia projektowa. Stefanowicz P., Widelski P., Polak Z.
ul. Centralna 3
24-100 Puławy
NIP: 7160017349
 
 
Architekt Puławy ARPLAN BIURO PROJEKTOWE
 
ARPLAN BIURO PROJEKTOWE
ul. Gen.Fieldorfa-Nila 18/ lokal 14
24-100 Puławy
NIP: 7161009257
 
 
Architekt Puławy PRACOWNIA ARCHITEKTNINCZO-URBANISTYCZNA Lemieszek Andrzej
 
PRACOWNIA ARCHITEKTNINCZO-URBANISTYCZNA Lemieszek Andrzej
Czartoryskich 2
24-100 Puławy
NIP:
  
Architekt Puławy
 
A.M.Designe Ali Mchawrab
ul. Jana Antoniego Tyczyńskiego 10
24-100 Pulawy
NIP 7161692426
 
 
Architekt Puławy ARCHITEKTONIKA USŁUGI PROJEKTOWE Agnieszka Grobel
 
ARCHITEKTONIKA USŁUGI PROJEKTOWE mgr iż.arch. Agnieszka Grobel-Bielawska
ul.Grabskiego 7a,
24-100 Puławy
NIP: 7151590641
  
Architekt Kazimierz Dolny BIURO ARCHITEKTONICZNE ARCHIMED
 
PHU ZBYSZKO Wacławski Zbigniew
BIURO ARCHITEKTONICZNE ARCHIMED
ul. Sadowa 6
24-120 Kazimierz Dolny
NIP: 716-002-41-77
 
Architekt Puławy
 
Agnieszka Chodorowska Pracownia Architektoniczna „Arch Concept”
ul. Władysława Szczypy 7
24-100 Puławy
NIP: 7162716531
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.