Szukasz Architekta w miejscowości Racibórz?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Racibórz.

  Architekt Racibórz
 
ARCHIDOM Bernard Łopacz
47-400 Racibórz, PL
ul. Środkowa 5 (parter)
NIP 6390009867
 
 
 Architekt Racibórz Kaczmarek Lucjan STUDIO ZEBRRA
 
Kaczmarek Lucjan STUDIO ZEBRRA
ul. Szewska 10/10
47-400 Racibórz
NIP: 6390000725
 
 
architekt racibórz
 
rtshgsjk
yukdtu
 
 
j
 
 
Architekt Racibórz
 
ABU Projekt Sp. z o.o.
ul. ks. Londzina 16 lok. 9
47-400 Racibórz
NIP 6391996359
 
 
Architekt Radlin PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Joanna Nosiadek
 
PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Joanna Nosiadek
ul. Rymera 179 B
44-310 Radlin
NIP: 6471035188
  
Architekt Racibórz
 
Malkiewicz Dawid dmDESIGN
ul. Szkolna 24
47-400 Racibórz
NIP: 639-168-08-86
 
 
Architekt Kuźnia Raciborska BIURO PROJEKTOWE ASX-BUD
 
BIURO PROJEKTOWE ASX-BUD
ul. Mickiewicza 1
47-420 Kuźnia Raciborska
NIP: 751-158-89-08
 
 
Architekt Radlin PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Joanna Nosiadek
 
PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Joanna Nosiadek
ul. Rymera 179 B
44-310 Radlin
NIP: 6471035188
  
Architekt Racibórz RODE-PROJECT Projektowanie architektoniczne i wnętrz
 
RODE PROJECT Katarzyna Rode
ul. Wileńska 17/2
47-400 Racibórz
NIP 6312223983
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.