Szukasz Architekta w miejscowości Siemianowice Śląskie?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Siemianowice Śląskie.

Architekt Siemianowice Śląskie
 
EFEKT Sp. z o.o.
ul. E. Orzeszkowej 4
41-103 Siemianowice Śląskie
NIP: 643-167-41-66
 
 
Architekt Siemianowice Śląskie
 
MERAENG Robert Cybulski
ul. Walerego Wróblewskiego 31a
41-106 Siemianowice Śląskie
NIP: 6431697977
 
 
Architekt Siemianowice Śląskie PRACOWNIA PROJEKTOWA AiM
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA AiM
ul. Wróblewskiego 51a/6
41-106 Siemianowice Śląskie
NIP: 6431407086
 
 
Architekt Siemianowice Śląskie SENSFORM Pracownia Projektowa
 
SENSFORM Pracownia Projektowa
Wróblewskiego 69/36
41-106 Siemianowice Śląskie
NIP: 6431562131
 
 
Architekt Siemianowice Śląskie PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-USŁUGOWE UNIDOM Sp.zo.o.
 
PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-USŁUGOWE UNIDOM Sp.zo.o.
Wyzwolenia 2
41-103 Siemianowice Śląskie
NIP: 634-013-27-32
 
Architekt Siemianowice Śląskie
 
B.B. PROJEKT BRUCH
ul. Wróblewskiego 4 lok. 16
41-106 Siemianowice Śląskie
NIP 6431430501
 
 
Architekt Ogrodzieniec KS-ARCHITEKTURA Krzysztof Szczęśniak
 
KS-ARCHITEKTURA Krzysztof Szczęśniak
Malinowa 4
42-440 Ogrodzieniec
NIP: 6492050721
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.