Szukasz Architekta w miejscowości Skarżysko-Kamienna?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Skarżysko-Kamienna.

Architekt Skarżysko-Kamienna
 
Usługi Projektowe I Wycena Nieruchomości  - Mariusz Nurzyński, Grażyna Kuna
ul. Pułaskiego 9/9
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631065696
 
 
Architekt Skarżysko-Kamienna DART PROJEKT
 
Biuro Projektowe DART PROJEKT Artur Dorobczyński
ul. Sikorskiego 20 / 230
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631708042
 
 
Architekt Skarżysko-Kamienna
 
Archdev Michał Śmiałek
ul. Jesionowa 12
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631808536
 
 
Architekt Skarżysko-Kamienna
 
Jakub Kowalski Draftkow
ul. Górnicza 9 lok. 10
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631850923
 
 
Architekt Skarżysko-Kamienna P.P.U.H.DOM MARZEŃ
 
P.P.U.H.DOM MARZEŃ
ul. Centralna 39
26-080 Mniów
NIP: 658-167-80-13
 
 
Architekt Skarżysko-Kamienna
 
Pracownia Architektoniczna Dominika Czajkowska
ul. Spółdzielcza 29 a
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631812911
 
 
Architekt Skarżysko-Kamienna PI ARCHITEKCI Paulina Pochwała Wentrych
 
PI ARCHITEKCI Paulina Pochwała Wentrych
ul. Sokola 30
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631671273
  
Architekt Skarżysko-Kamienna ART HOME Magdalena Mazur
 
ART HOME Magdalena Mazur
Źródlana 18
26-120 Zagórze
NIP: 8641830834
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.