Szukasz Architekta w miejscowości Śrem?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Śrem.

Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
 
GTARCHITEKCIJesteśmy grupą wyspecjalizowanych pasjonatów, tworzących architekturę o wysokich walorach techniczno-użytkowych.
Projektujemy w myśl zasady „TWOJE MARZENIE – NASZE WSPARCIE” przy zachowaniu funkcjonalności, estetyki z uwzględnieniem portfela inwestora, prostoty wykonawczej oraz niskich kosztów podczas eksploatacji.
GTARCHITEKCI Sp. z o.o.
Ignacego Paderewskiego 5 lok.62, 63-100 Śrem
606 365 264 
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ;  www.gtarchitekci.com.pl 
facebook: https://pl-pl.facebook.com/GTARCHITEKCI/ 
Architekt Śrem
 
Projektowanie Kosztorysy Nadzory Budowlane Kukowiecka-Strzelec Jolanta
ul. Dąbrowskiego 29 a
63-100 Śrem
NIP 785-12-34-339
 
Architekt Śrem E&D Pracownia Projektowa
 
E&D Pracownia Projektowa S.C.
Ewa Jurga-Nowicka Dagmara Nowicka-Bąk
pl. 20 Października 6
63-100 Śrem
NIP 785-12-52-900
 
Architekt Śrem A4D SP.z.o.o. Biuro Projektowe
 
A4D SP.z.o.o.
ul. Bora Komorowskiego 14/28
63-100 Śrem
NIP: 7851751448
 
 
Architekt Śrem PRACOWNIA NAD WARTĄ
 
PRACOWNIA NAD WARTĄ
ul. Nadbrzeżna 1c/9
63-100 Śrem
NIP: 7851053750
 
 
Architekt Śrem TISZ DESIGN Michał Tiszner
 
TISZ DESIGN Michał Tiszner
Jana Matejki 1
63-100 Śrem
NIP: 7851673079
 
 
Architekt Śrem ARCHIM STUDIO PROJEKTOWE Robert Mizera
 
ARCHIM STUDIO PROJEKTOWE Robert Mizera
ul. Jana Kilińskiego 5
63-100 Śrem
NIP: 785-100-30-19
 
 
Architekt Śrem PRACOWNIA PROJEKTOWA Michał Weis
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA Michał Weis
Gierymskiego 51
63-100 Śrem
NIP: 785-17-79-085
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.