Architekt Śrem PRACOWNIA NAD WARTĄ
 
PRACOWNIA NAD WARTĄ
ul. Nadbrzeżna 1c/9
63-100 Śrem
NIP: 7851053750
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Biuro projektowe z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w obsłudze inwestycji małych i dużych na rynku lokalnym i w całej Polsce. Projekt domu, firmy, obiektu użyteczności publicznej do koncepcji wg programu Inwestora, przez wizualizację komputerową do pełnobranżowego projektu dla wykonawcy. Reprezentowanie Inwestora w procesie pozwolenia na budowę w połączeniu z dokonywaniem w jego imieniu wszelkich koniecznych uzgodnień. Doradztwo w doborze technologii wykonania obiektu w oparciu o doświadczenie firmy i preferencje Inwestora. Katalog własnych projektów typowych oraz realizacji indywidualnych. Certyfikaty energetyczne. Adaptacje i rozbudowy. Wizualizacje, animacje - specjalna oferta dla deweloperów, komplet materiałów reklamowych, a także możliwość przygotowania strony internetowej z wykorzystaniem spacerów 360view, realistycznych wizualizacji oraz animacji.
 
http://www.nadwarta.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.