Architekt Śrem PRACOWNIA PROJEKTOWA Michał Weis
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA Michał Weis
Gierymskiego 51
63-100 Śrem
NIP: 785-17-79-085
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Domeną przedsiębiorstwa "Michał Weis Architekt Pracownia Projektowa" są usługi architektoniczne. Biuro projektowe zatrudnia mających doświadczenie architektów i gwarantuje wszechstronne wsparcie dla klientów biznesowych i indywidualnych. Do wszystkich projektów przedsiębiorstwo podchodzi z uwagą, gwarantując najlepsze standardy obsługi, przyjazną atmosferę współdziałania, a także konkurencyjne stawki. "Michał Weis Architekt Pracownia Projektowa" znajduje się w rejestrze gospodarczym pod numerem: 7851779085.
Siedziba firmy "Michał Weis Architekt Pracownia Projektowa" to: Gierymskiego 51, 63-100 Śrem.
Firmę odnajdziesz, korzystając ze współrzędnych geograficznych : 52.092255N, 16.994274E.
Z pomocy firmy "Michał Weis Architekt Pracownia Projektowa" skorzystasz w godzinach: pn-pt: 08:00-15:30, sb: 10:00-13:00.
 
http://weisarchitekt.pl/
 

 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.