Architekt Środa WIelkopolska C&S COSTUCTIONS PRACOWNIA PROJEKTOWA Mariusz Kończal
 
C&S COSTUCTIONS PRACOWNIA PROJEKTOWA Mariusz Kończal
ul. Bławatkowa 38
63-000 Środa Wlkp
NIP: 7861581918
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Pracownia projektowa C&S Constructions powstała w styczniu 2007 roku. Siedziba firmy mieści się w Środzie Wielkopolskiej, ale zasięg jej działania obejmuje teren całej Polski. Właścicielem jest mgr inż. Mariusz Kończal – inżynier budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadający uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, członek Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
Zapewniamy kompletną obsługę od fazy planowania, koncepcji, poprzez projektowanie i formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę aż do etapu zakończenia realizacji budowy. Zajmujemy się zarówno budownictwem mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym jak i budownictwem przemysłowym czy handlowo-usługowym.Oferujemy usługi wysoko wykwalifikowanych architektów, konstruktorów, specjalistów branż: sanitarnej i elektrycznej oraz geodetów.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania, doskonałą znajomość rynku budowlanego i przepisów prawnych. Zapewniamy miłą i kompetentną obsługę oraz doradztwo np. w zakresie najnowszych trendów i technologii budowlanych. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, tak aby znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące klienta i projektanta.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
 
http://cs-constructions.pl/
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.